HIPNOZĖ

Kas yra sąmoninga hipnozė?

Hipnozė dažnai apibūdinama kaip gilios meditacijos tranzo būsena. Sąmoninga hipnozė - tai, kai žmogaus smegenys pakeičia aukštesnes savo bangas į žemesnes ir pereina iš alfa ar beta dažnio į teta dažnį. Hipnozės būsenoje žmogaus "protas yra budrus, o kūnas miega". Galima sakyti, kad žmogus dažnai atrodo mieguistas, tačiau jis yra pilnai sąmoningas. Jis tampa jautresnis ir  labiau jaučia kūno energijas, gali matyti ryškias fantazijas, vaizdinius. Hipnozės būsena  psichologijoje vadinama hipnoterapija ir naudojama skausmo mažinimo ir depresijos gydymo tikslais.

Žmonių patirtis hipnozės būsenoje gali labai skirtis.  Kai kurie hipnotizuojami asmenys teigia, kad sąmoningos hipnozės būsenoje jaučiamas atsiskyrimo jausmas ir ypatingas kūno atsipalaidavimas.  Kiti net nejaučia, kad jų veiksmai gali atsirasti neatsižvelgiant į jų sąmoningą valią: pvz. rankų kilnojimas, galvos kraipymas ar kiti kūno judesiai.  Moksliniai tyrimai parodė, kad tik 10 % suaugusiųjų hipnotizuojami sunkiai, visi kiti į hipnozės būseną įvedami lengvai.

Jei nusprendėte eiti į seansą

Prieš einant į hipnozės seansą rekomenduojame išlaikyti vidinę ramybę, pasidžiaugti dienos dovanomis: saule, paukščiu, aplinkinių juoku. Pabūti gamtoje, išgirsti jos kalbą, susilieti su Žemės Motinos Gaja energija. Stojusioje tyloje atrasti meilę ir dėkingumą sau, artimiems, aplinkai, Visatai. Tokia veikla padeda "paleisti protą", pažadinti vidinius jausmus. Sąmoningos hipnozės seanso metu žmogus keliauja į pasąmoninę kelionę, kuri pilna jausmų, spalvų, potyrių ir įspūdžių. Plačiau apie sielų keliones hipnozės būsenoje galite paskaityti psichoterapeuto, hipnologo Maiklo Niutono (Michael Newton) knygose: "Sielos kelionės", "Sielų lemtis", "Gyvenimas tarp gyvenimo", "Praeitų gyvenimų prisiminimai". 

Sąmoningas hipnozės seansas

Sąmoningos hipnozės seansas - tai nuostabi patirtis tiems, kas eina savo dvasiniu keliu, savęs pažinimo ar gyvenimo tikslo link. Hipnozės būsenoje galima užduoti rūpimus klausimus ir gauti Jums svarbias žinutes, būti perspėtu dėl artėjančios gyvenimo situacijos. Jeigu nesiryžtate patys keliauti į hipnozės seansą, tada rekomenduojame per mus gauti atsakymus skenavimo metodu.

Sąmoningos hipnozės seansą sudaro 4 dalys: pasivaikščiojimas, seansas, aptarimas ir sferinis skenavimas. Pirmoje dalyje išsiaiškinama kaip vyks seansas, aptariami įvairūs klausimai, siekiant sinchronizuoti abiejų tiek hipnologo, tiek kliento kūnus, pajausti sinergiją.  Tada vyksta sąmoningos hipnozės seansas ir jo aptarimas. Dar galima pasirinkti ir sferinį skenavimą. 

Sąmoningos hipnozės seanso kaina 80-150 eurų.

Pirmas sąmoningos hipnozės seansas 120 eurų. Jei dar pageidaujate sferinio skenavimo +30 eurų. Viso 150 eurų.

Antras ir kiti seansai 80 eurų.

Skenavimas ir atsakymai

Susidomėjus sąmoningos hipnozės praktika rekomeduojame pirmiausiai užsakyti astralinio kūno skenavimą, kurio metu mes perduosime Jums asmeniškai audio įrašu žinutę apie Jūsų dabartinę būseną, bei išvalysime ten esančias energetines įtampas ir atsakysime į Jums rūpimus 5 klausimus. Skenavimo kaina 50 eurų.